Інтимна фотосесія завадила королеві краси втримати корону

Головна Сторінка » Інтимна фотосесія завадила королеві краси втримати корону

20-річна Ванесса Вільямс на конкурсі краси 16 версеня 1983 року завоювала титул “Міс Америка” і стала першою темношкірою жінкою за 62-літню історію конкурсу.

Ванесса брала участь в конкурсі “Міс університет”. В 1983 році перемогла в конкурсі “Міс Нью-Йорк”. Після цих успіхів Вільямс ризикнула брати участь в конкурсі “Міс Америка” і перемогла. Через десять місяців після конкурсу Ванесса стала отримувати дзвінки з погрозами публікації інтимної фотосесії з її участю, зробленої роком раніше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У вступників до інституту питали про щеплення від віспи

Тоді вона працювала візажистом у фотографа Тома Шіарела. Він переконав Вільямс взяти участь в інтимній зйомці для якоїсь нової концепції в мистецтві. Вільямс разом з іншою дівчиною зображували лесбіянок. Влітку 1984 року журнал Penthouse опублікував знімки, для яких Вільямс позувала в оголеному вигляді. Вибухнув грандіозний скандал. Через кілька днів після виходу номера, під тиском чиновників з конкурсу “Міс Америка” Вільямс передала корону Сазетт Чарльз.

На початку вересня 1984 року Вільямс подала позов в розмірі 500 млн доларів США проти Боба Гуччіоне і Тома Шіарела. Номер з Ванессою приніс журналу прибуток в розмірі 14 млн доларів. Вона тут же перекваліфікувалася у співачку. У другій половині 1990-х Вільямс заявила про себе як про актрису. В 1996-му зіграла з Арнольдом Шварценеггером у бойовику “Стиратель”.

Інститут шляхетних дівчат відкрили в Києві 2 вересня 1838 року. Туди приймали доньок дворян, купців, священиків та іноземців віком від 8 років. Перед вступом потрібно було показати довідку про щеплення від віспи.