iPhone 16 будуть заряджатися по-новому

Головна Сторінка » iPhone 16 будуть заряджатися по-новому

У наступного покоління iPhone зросте швидкість зарядки.

Pro-версії iPhone 16 отримають швидку зарядку на 40 Вт, а з використанням MagSafe – 20 Вт, пише ITHome.

Нинішні iPhone підтримують дротову зарядку лише до 27 Вт і бездротову до 15 Вт з використанням MagSafe. При цьому флагмани Android вже давно пішли вперед за потужністю зарядки, а деякі пристрої і зовсім підтримують адаптери 240 Вт. Це дозволяє заряджати телефон від 0% до 100% за 9 хв.

Інсайдери називають такі цифри у нових смартфонах: iPhone 16 – 3561 мАг, iPhone 16 Plus – 4006 мАг, iPhone 16 Pro – 3355 мАг, iPhone 16 Pro Max – 4676 мАг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Показали всі кольори майбутнього iPhone 16

ЗМІ також писали про новий металевий корпус для акумуляторів iPhone 16. Цей матеріал забезпечить більшу щільність енергоелемента і полегшить заміну батареї.

Тест швидкості зарядки показав, що iPhone 15 Pro заряджається повільніше за всі смартфони на ринку. Попри відмову від Lightning і перехід на USB Type-C, флагманам Apple так само потрібно дві години для повної зарядки. Сьогодні навіть бюджетні Android набирають на 100% менше ніж за годину.

Apple оновила розділ з рекомендаціями щодо правильного поводження з iPhone.

Зокрема, додала цікаву інформацію про правильне використання диспетчера запущених додатків. Виявляється, його потрібно відкривати набагато рідше, ніж багато хто звик.

Йдеться про меню-карусель, в якому відображаються всі запущені і згорнуті у фоновий режим додатки.