fbpx

“Іран перетнув межу” – Кулеба звернувся до Зеленського з пропозицією

Головна Сторінка » “Іран перетнув межу” – Кулеба звернувся до Зеленського з пропозицією

Україна може ухвалити рішення про розрив дипломатичних відносин з Іраном у будь-який момент залежно від поведінки Тегерану.

Іран перетнув межу, заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в інтерв’ю ВВС Україна.

Україна історично нічого злого Ірану не зробила. Натомість країна почала постачати дрони-камікадзе Росії для агресії.

“Це наш сигнал Ірану яким би вигідним не здавалося вам співробітництво з Росією проти України, запевняємо вас, що негативні наслідки цього співробітництва в рази перевищать будь-яку вигоду. Далі вже рішення Ірану, як їм діяти”, сказав міністр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Іран звинуватив Ізраїль у атаці дроном та згадав Україну

Кулеба також зазначив, що вніс на розгляд президенту Володимиру Зеленському пропозицію про розрив дипломатичних відносин з Іраном. За його словами, це питання є абсолютно відкритим.

12 грудня ЄС запровадив нові санкції проти Ірану через постачання РФ безпілотників. Санкції запровадили проти іранських військових і бізнесменів. Також проти чотирьох компаній, пов’язаних із виробництвом безпілотників.

Також дуже тривожна ситуація в Ірані складається із дотриманням прав людини, оскільки влада цієї країни продовжує репресії проти іранських жінок і дівчат, що відстоюють свої права та гідність, а також проти учасників демонстрацій протесту.

Generated by Feedzy