Іран уперше показав оновлену гіперзвукову ракету

Головна Сторінка » Іран уперше показав оновлену гіперзвукову ракету

Іран уперше показав модернізовану гіперзвукову ракету Fattah 2.

Презентація оновленої ракети відбулася на військовій виставці у Тегерані в університеті аерокосмічного підрозділу КВІР, повідомляє агентство IRNA.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія прискорила будівництво заводу з виробництва Shahed

Дальність польоту Fattah 2 – 1,4 км, максимальна швидкість нібито сягає 15 махів (18 375 км/год). В Ірані запевняють, що така швидкість дасть можливість випереджати традиційні системи ППО, а також уражати цілі з високою точністю.

Технічні характеристики ракети після модернізації не розголошувались.

Немодернізовану версію вперше показали у червні.

На військовій виставці у Тегерані також були представлені нова версія БпЛА Shahed та модернізована версія ПРО 9-Dey малої і середньої дальності.

Експерти Інституту вивчення війни (ISW) фіксують ознаки того, що Іран готовий до продажу Росії балістичних ракет Fateh-110 та Zolfaghar. Це буде серйозною загрозою. Хоча точні характеристики ракет невідомі.

Також Іран може створити ядерний пристрій менш ніж за два тижні. Для цього у країни достатньо ресурсів. Також Тегеран займається створенням нервово-паралітичної наступальної зброї, йдеться у щорічній доповіді міністерства оборони Сполучених Штатів “Стратегія протистояння зброї масового ураження”.