Іран заперечив постачання дронів до РФ та звинуватив Зеленського

Головна Сторінка » Іран заперечив постачання дронів до РФ та звинуватив Зеленського

Іран вкотре заперечив свою допомогу Російській Федерації, яка стосується постачання країні-агресорці ударних дронів Shahed.

Тегеран виступає нібито “за” політичне рішення для якнайшвидшого припинення війни і навіть готовий у цьому допомогти. Про це з посиланням речника МЗС Насера Канані повідомила іранська державна агенція IRNA.

За його словами, звинувачення Володимира Зеленського на адресу Тегерана у постачанні церосіянам ударних дронів є безпідставними.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Іран має прямий шлях для відправки зброї до Росії CNN

Мовляв, такими заявами український лідер нібито “бере участь в інформаційній війні проти іранського народу, аби отримати якомога більше зброї та фінансової допомоги від Заходу”

Канані заявляє, що “політичні шоу не змінюють реальності війни в Україні, а Київ нібито відмовився від переговорів з Іраном задля розслідування постачання безпілотників.

“Відмова української сторони від переговорів з Іраном з метою вивчення висунутих звинувачень свідчить про безпідставність та політичні інтереси на тлі таких тверджень проти Ісламської Республіки Іран”, сказав Канані.

Країна-агресорка Росія могла домовитись з Іраном про передачу винищувачів Су-35 в обмін на БПЛА Shahed-136.

В середині травня 2023 року ВПС Ірану повинні були отримати першу партію російських винищувачів Су-35, водночас їх кількість не розкривається. Про це повідомляє видання Iran Press.

Повідомляється, що 18 травня 2023 року в небі над Тегераном було зафіксовано політ Су-35 без жодних розпізнавальних знаків.