Іранець узяв у заручники потяг у Швейцарії

Головна Сторінка » Іранець узяв у заручники потяг у Швейцарії

Учора ввечері в Швейцарії іранець узяв у заручники цілий потяг.

Правоохоронці ліквідували 32-річного прохача притулку з Ірану, повідомляє Swiss Info.

“Захоплення заручників почалося близько 18:35 у четвер, 8 лютого. Зловмисник, озброєний сокирою і ножем, змусив машиніста поїзда покинути свій пост і приєднатися до 14 пасажирів поїзда”, – пише видання.

Терориста знерухомили на станції Ессерт-су-Шампвент, що між Болм та Івердон-ле-Бен.

Поліцію сповістили про інцидент безпосередньо пасажири потягу. Вони оточили периметр, щоб фахівці з переговорів могли встановити контакт із загарбником, зокрема, за допомогою повідомлень на мобільних телефонах заручників. Деякі з них, за словами поліції, були зв’язані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У США потужно вибухнув житловий будинок – момент потрапив на відео

“Коли чоловік відокремився від своїх заручників, сили реагування напали на нього близько 22:15. Щоб відвернути увагу нападника, використали вибухівку. Терорист кинувся з сокирою в бік групи захоплення, поліцейський застосував зброю для захисту заручників і смертельно поранив злочинця. Чоловік помер на місці, попри присутність лікаря у складі поліцейської інтервенційної групи”, – пояснив представник кантональної поліції кантону Во Жан-Крістоф Сотерель

Поліція заявила, що діяла відповідно до принципу самооборони. Усіх заручників, що перебували у потязі, звільнили.

У потязі, який слідував між німецькими містами Регенсбургом і Нюрнбергом, 27-річний сирієць напав із ножем на пасажирів. Поранення отримали троє чоловіків віком 26, 39 та 60 років, двоє з них у важкому стані.