Іспанські спецслужби сказали, хто стоїть за вбивством пілота Мі-8 Кузьмінова

Головна Сторінка » Іспанські спецслужби сказали, хто стоїть за вбивством пілота Мі-8 Кузьмінова

Іспанські спецслужби переконані, що за вбивством російського льотчика Максима Кузьмінова, який влітку 2023 року викрав гелікоптер Мі-8 та втік в Україну, стоїть Москва.

Тим часом уряд Іспанії публічно дуже обережно коментує ситуацію, особливо щодо можливої причетності РФ. Про це повідомляє El Pais.

“Ми повинні дозволити Цивільній гвардії виконувати свою роботу і просувати розслідування”, – заявила речниця уряду Пілар Алегріа.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ГУР підтвердили смерть росіянина, який викрав вертоліт і втік до України

Водночас El Pais зазначає, що іспанські спецслужби не сумніваються, що за вбивством пілота стоїть Кремль.

Джерела видання серед дипломатів зазначають, що справа “дуже серйозна”, попри те, що іспанські правоохоронці все ще шукають докази.

Якщо причетність російської влади підтвердиться, кажуть джерела, Іспанія дасть “рішучу відповідь”.

Російський військовий льотчик Максим Кузьмінов міг бути убитий після того, як його вистежили через його безрозсудний спосіб життя на Коста Бланці в Іспанії.

Іспанська поліція з’ясовує, чи зіграла роль російська мафія і московські спецслужби у смерті льотчика та чи були вони попереджені про його присутність в Іспанії через його регулярну участь в бійках, вживання наркотиків і зустрічі з повіями.

Також вказується, що поліція розслідує вбивство, оскільки все частіше звучать твердження про російську шпигунську діяльність в Іспанії.