fbpx

Іво Бобул, Бебешко та інші зірки, які розсекретили розмір пенсії: “Смішно говорити”

Головна Сторінка » Іво Бобул, Бебешко та інші зірки, які розсекретили розмір пенсії: “Смішно говорити”

Саундпродюсер Володимир Бебешко все життя присвятив творчості. Він є автором десятки хітів українських зірок. Та й зараз продовжує працювати на домашній студії, але лише в своє задоволення.

За роки роботи в шоу-бізнесі Бебешко не отримував державних нагород, тому його пенсія становить 1800 грн. Цим продюсер ділився в інтерв’ю програмі “ЖВЛ”.

“Я почесний український пенсіонер, і отримую щомісяця 1 800 гривень пенсії. Дуже задоволений. Це так оцінила держава мою роботу”, – зазначив він.

Gazeta.ua розповідає, яку пенсію отримають зірки українського шоубізу.

У червні 2018 року народний артист України Іво Бобул зізнавався, що живе в злиднях. Він розповідав, що тієї пенсії, яку він отримує після 40 років на сцені, вистачає лише на оплату квартири і заправку авто.

“Мені смішно говорити, яка у мене пенсія. Її вистачає, щоб заплатити за квартиру і заправити 50 літрів бензину в машину. Це моя пенсія за 40 з гаком років на сцені”, – казав Бобул.

Через це співак змушений був підробляти в естрадно-цирковій академії педагогом. Також Бобулу у матеріальній скруті допомогали друзі, які влаштовували вечірки та концерти, де він виступав.

Виконавиця Ніна Матвієнко розповідала, що її звання народної артистки України допомагає отримувати пенсію на 20% більшу. Знаменитість щомісяця має пенсію в розмірі 15 тис. грн.

Естрадний співак Павло Зібров в одному з інтерв’ю 2018 року зізнавався, що з надбавками отримує трохи більше 4 тис. грн пенсії.

“У мене зараз зі всіма надбавками, – я й в Афганістані служив, учасник бойових дій, 1991-1992 роки, і народний артист, і професор, – 4 тисячі 67 гривень. Моя дружина теж вийшла на пенсію. Вона має 1467 грн. Це “мінімалка” (на 2018 рік. – Gazeta.ua), хоча вона пропрацювала 30 років у спілці підприємців-промисловців на поважній роботі. Але там чомусь не врахували”, – сказав він.

Політик, артист і ректор Київського національного університету культури і мистецтв Михайло Поплавський ділився, що розмір його пенсії становить 16-17 тис. грн. Ще в липні цьогоріч він повідомив, що завершує кар’єру в шоу-бізнесі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пенсіонерам збільшать виплати: хто отримає надбавку з 1 грудня

“У мене помічники отримують (пенсію. – Gazeta.ua), і вона “йде” одразу. Я навіть не знаю, думаю, що отримую, як народний депутат, десь близько 16-17 тисяч гривень”, – розповів співак.

28 жовтня в Україні святкують День дідусів і бабусь. Цього дня особливу увагу приділяють старшому поколінню. Відзначати таке свято почали 2009 року в Нідерландах. Тоді Квіткове бюро запропонувало виділити день, щоб онуки дарували бабам і дідам горщики з квітами, які символізують міцний зв’язок поколінь: коріння – це старше покоління родини, паростки – молодше.