fbpx

Із тестом не пускатимуть: Німеччина уточнила правила в’їзду для українців

Головна Сторінка » Із тестом не пускатимуть: Німеччина уточнила правила в’їзду для українців

У посольстві України в Німеччині роз’яснили нові правила в’їзду для власників українських паспортів.

Туристів із негативним Covid-тестом не пускатимуть у країну, повідомляється на сторінці посольства у Facebook.

“Україна більше не входить до так званого переліку країн підвищеного ризику для Німеччини. Водночас Україну ще не включили до зеленого списку країн, громадяни яких можуть безперешкодно в’їжджати до ФРН”, – пояснили у посольстві.

В’їхати до Німеччини з будь-якою метою можуть лише повністю Covid-вакциновані українці. Відтепер перед в’їздом їм не потрібно заповнювати спеціальну анкету. Вакцини проти коронавірусу мають бути дозволені в ЄС: Comirnaty (BioNTech), Spikevax (Moderna), Vaxzevria (AstraZeneca) або Janssen.

Нещеплені громадяни України можуть потрапити до Німеччини з негативним тестом або довідкою про одужання лише за нагальної потреби. Це стосується студентів, членів родин, дипломатів, тих, хто їде на лікування, тих, хто їде транзитом, сезонних працівників тощо.

Усі ці правила стосуються всіх українців віком від 6 років. Водночас, попереджають дипломати, якщо поїздка запланована літаком, варто слідкувати також за вимогами окремих авіакоманій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Термін дії Covid-сертифікатів скоротять

Уряд Німеччини виключив Україну зі списку країн з високим рівнем зараження коронавірусом. Україна перебувала у переліку країн високого ризику з 10 жовтня 2021 року.

З 9 січня Ізраїль змінив правила в’їзду для туристів. Тепер пускатимуть вакцинованих іноземців і тих, хто перехворів на коронавірус, однак за однієї умови.