Ізраїль назвав свої втрати у війні з ХАМАС – ЗМІ

Головна Сторінка » Ізраїль назвав свої втрати у війні з ХАМАС – ЗМІ

Ізраїльські військові у вівторок повідомили про трьох військовослужбовців, які загинули на півдні Сектору Гази.

Загальну кількість загиблих ізраїльських військових у війні з ХАМАСом становить 232 людини. Про це повідомив сайт Times of Israel.

Командир і двоє солдатів загинули у понеділок в бою з угрупованням ХАМАС. Двоє військовослужбовців 630-го батальйону Південної бригади зазнали важких поранень у тому ж бою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нетаньягу заявив, що Ізраїль не виводитиме війська з Гази

Згідно з військовими джерелами, на момент загибелі троє військових перебували у будинку на схід від Хан-Юніса, в якому здетонувала вибухівка.

В Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) поінформували, що під час зіткнень у західному Хан-Юнісі ліквідували 30 бойовиків ХАМАСу.

Ще близько 10 членів угруповання були вбиті у центрі Гази.

Війна у Секторі Гази триватиме ще багато місяців. Ізраїль буде битися доти, поки не досягне всіх своїх цілей, заявив прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу.

Торік у жовтні Ізраїль зазнав ракетного обстрілу, а терористи ХАМАС проникли на територію країни, вбили людей і взяли заручників.

Армія оборони Ізраїлю ЦАХАЛ у відповідь розпочала антитерористичну операцію “Залізні мечі”. У жовтні Ізраїль розпочав наземну операцію у Секторі Гази.