Ізраїль різко відреагував на намір Макрона визнати Палестину

Home Новини звідусіль Ізраїль різко відреагував на намір Макрона визнати Палестину

Рішення Франції визнати Палестину як державу сприятиме поширенню тероризму та матиме негативні наслідки.

Про це заявив прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу, пише Times of Israel.

“Такий крок винагородить терор і ризикує створити ще одну маріонетку Ірану, на яку вже перетворилася Газа. Палестинська держава у цих умовах стане пусковим майданчиком для знищення Ізраїлю, а не мирного співіснування поруч із ним”, – сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Макрон з Мерцом обговорять із Зеленським корупцію в Україні

Нетаньягу рішуче засудив намір президента Франції офіційно визнати державність Палестини.

“Будьмо відвертими: палестинці не прагнуть створення власної держави поруч з Ізраїлем, вони хочуть мати державу замість Ізраїлю”, – наголосив очільник ізраїльського уряду.

Президент Франції Еммануель Макрон оголосив про намір визнати державу Палестина. За його словами, офіційне і урочисте оголошення про це відбудеться у вересні під час засідання Генеральної асамблеї ООН.

Макрон підкреслив, що першочерговим завданням є припинення війни в Секторі Гази та надання гуманітарної допомоги цивільному населенню. Він закликав до негайного припинення вогню, звільнення всіх заручників і масштабної міжнародної підтримки для мешканців Гази.