Кабмін виділив 17 млрд гривень на ремонт доріг

Головна Сторінка » Кабмін виділив 17 млрд гривень на ремонт доріг

Кабмін виділив 17,1 млрд гривень на ремонт українських доріг.

Йдеться про залишок невикористаних 2023 року коштів державного бюджету, розповів представник Кабінету міністрів у парламенті Тарас Мельничук у Telegram.

Це – кошти, які надійшли у Дорожній фонд у попередні роки та не були використані минулого року. Їх планують спрямувати на нову бюджетну програму під назвою “Розвиток мережі та утримання автодоріг загального користування держзначення”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд ухвалив рішення щодо земель Каховського водосховища

Також був затверджений Порядок використання коштів держбюджету, що передбачені на розвиток мережі та утримання доріг загального користування держзначення у 2024-му.

“Порядком визначено… розподіл бюджетних коштів за напрямами використання; перелік обʼєктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення, та обсягів їх фінансування за рахунок коштів державного бюджету”, – йдеться у повідомленні.

Закон “Про держбюджет на 2024 рік” передбачає, що всі надходження у Дорожній фонд будуть передані до загального фонду державної казни. Влада скасувала субвенцію місцевим бюджетам на дороги місцевого значення. Торік на це передбачалося 16 млрд грн.

Таким чином, на ремонти доріг цьогоріч хочуть спрямувати залишки невикористаних торік грошей держбюджету. В окремих випадках виділятимуть гроші на ремонти доріг та мостів з резервного фонду.