Кадиров і його спадкоємці отримали “бан” від Instagram: їм порадили вести сторінки в “Однокласниках”

Головна Сторінка » Кадиров і його спадкоємці отримали “бан” від Instagram: їм порадили вести сторінки в “Однокласниках”

Профілі глави Чечні Рамзана Кадирова, його синів Ахмата, Елі, Адама та Хамзата були заблоковані в Instagram.

Також було заблоковано три канали Чеченської Державної телерадіокомпанії “Грозний” у YouTube. Про це в Telegram написав міністр Чеченської республіки з національної політики, зовнішніх зв’язків, друку та інформації Ахмед Дудаєв.

“США і колективний Захід вже давно стали уособленням подвійних стандартів. Не варто було б дивуватися, але йдеться про ключові джерела інформації нашого регіону, які жодним чином не порушували прав спільнот, в яких вони перебували”, – обурюється сподвижник Кадирова, який перебуває під санкціями США, за підтримку війни в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В ISW розкрили нову дилему Кадирова

Дудаєв пообіцяв оскаржувати блокування “правовими методами”.

Комічно, але росіяни не розділили невдоволення Дудаєва. Вони нагадали, що Instagram з 14 березня 2022 року внесений до реєстру заборонених сайтів Роскомнадзором, і порадили Кадирову вести сторінку в “Однокласниках”.

“А навіщо ви сидите у соціальних мережах колективного Заходу? Ведіть сторінки у ВК і Однокласниках”, “Так зачекайте, ці майданчики ж заборонені в Росії, в чому проблема?” “Дурний ти. Бажаю тобі любові в серці, а не злості”, – написали в коментарях.

Нагадаємо, після заборони Instagram у Росії Кадиров назвав цю соцмережу “інструментом інформаційної війни”, проте його наближені члени сім’ї, провладні чеченські ЗМІ та паблики продовжили вести свої інстаграм-сторінки.

Рамзан Кадиров запропонував “тимчасово” скасувати вибори президента Росії через війну. Сказав про це на акції у Грозному на честь дня народження президента РФ Володимира Путіна.

Кадиров зазначив, що не бачить іншу людину на посаді президента Росії. Заявив також, що всі проблеми Росії від ЄС та НАТО.

Вибори президента РФ мають відбутися 17 березня 2024 року. Дату має остаточно ухвалити Рада Федерації РФ не раніше ніж за 100 днів і не пізніше ніж за 90 днів до дня голосування.