Кадирова могли отруїти – Данілов

Головна Сторінка » Кадирова могли отруїти – Данілов

Те, що у голови Чеченської республіки Рамзана Кадирова проблеми зі станом здоров’я, відома річ.

Є припущення, що його могли отруїти. Про це сказав секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов, повідомив “Укрінформ”.

“Є таке припущення, що це було отруєння, причому неодноразове отруєння, яке дало певні ускладнення на систему нирок. Наскільки ми розуміємо, що те відео, це може бути абсолютно старе відео, яке не має ніякого стосунку до сьогоднішнього дня”, сказав Данілов.

“Те, що на Кадирова полювали росіяни відома боротьба угруповань, які є в Кремлі. Він, з урахуванням того впливу, який мав і продовжує поки що мати на процеси на Росії, опинився у такій ситуації”, зазначив секретар РНБО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На концерті у Дагестані Путін був несправжнім

Данілов не став робити прогнозів щодо здоров’я Кадирова.

“Я би не поспішав, тому що людина може перебувати в комі і тиждень, і місяць, і пів року”, сказав.

Щодо того, як смерть Кадирова може вплинути на внутрішньополітичну ситуацію в РФ, секретар РНБО сказав: “Послаблення, звичайно, буде позиції одного угруповання, з яким воює інше угруповання у Кремлі, так звані башти Кремля. Вони постійно поміж собою з’ясовують стосунки”.

“Те, що стосується Кавказу, там можуть початися певні процеси, які свідчать про те, що взагалі влада на Росії є вкрай крихкою”, заявив Данілов.

Похід “вагнерівців” на Москву довів світу слабкість російської влади, сказав секретар РНБО.

“Сьогодні ситуація на Росії вкрай крихка, і не тільки через наявність чи відсутність Кадирова. Там дуже багато чинників, які зараз починають працювати”, зазначив.

Минулого тижня ЗМІ повідомили, що Кадиров перебуває у комі. Літаком його доправляли у Москву, а потім повернули знову до Чечні, писали.

Є інформація, що Кадиров перебуває у важкому стані і його хвороби загострились, сказав представник Головного управління розвідки.

17 вересня у Telegram-каналі Кадирова з’явилося повідомлення, що він нібито гуляє під дощем.