Канада запровадить нові санкції проти РФ і передасть Україні танки

Головна Сторінка » Канада запровадить нові санкції проти РФ і передасть Україні танки

Канада повідомила про введення санкцій проти 129 фізичних осіб та 63 організацій в РФ.

Новий пакет заходів включає “введення санкцій щодо семи російських фізичних осіб та 50 оборонних підприємств, пов’язаних із російською оборонною промисловістю, включаючи виробництво танків, ракет та інших систем озброєння, які Росія використовує в Україні”, йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті прем’єр-міністра країни Джастіна Трюдо.

Канада також забороняє “експорт до Росії низки хімічних елементів, що використовуються в електроніці, а також імпорт російської зброї, боєприпасів…”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На 50 років: Рада ухвалила рішення про санкції щодо Росії

Натомість Україна отримає ще чотири танки Leopard 2 у межах військової допомоги.

ЗСУ також отримають 5000 боєприпасів калібру 155 міліметрів, які “допоможуть продовжити боротьбу за свободу й територіальну цілісність України”.

Таким чином, загальний внесок Канади в “танкову коаліцію” вже становить вісім танків Leopard 2.

Напередодні Держдеп США до річниці повномасштабного вторгнення оголосив візові та фінансові санкції проти російських фізичних та юридичних осіб.

Наклали фінансові санкції на низку компаній, що працюють у секторі оборони Росії й допомагають їй ухилятись від запроваджених санкцій.

Запровадили візові обмеження для 1219 російських військових за дії, що загрожують або порушують суверенітет, територіальну цілісність або політичну незалежність України.

Також країни Євросоюзу узгодили десятий пакет санкцій проти РФ.