Головна Сторінка » “Карпати” розгромили “Чорноморець” у матчі 3-го попереднього етапу Кубка України

“Карпати” розгромили “Чорноморець” у матчі третього попереднього етапу Кубка України з футболу сезону-2024/25.

Поєдинок на стадіоні “Україна” у Львові завершився з рахунком 3:0. Про це інформує ТСН.

Ще до перерви “леви” двічі вразили ворота одеситів. На 33-й хвилині рахунок у зустрічі відкрив Олег Очеретько, а потім на 41-й хвилині перевагу господарів поля зміцнив Орест Кузик.

У другому тайму “зелено-білі” довели справу до розгрому. На 74-й хвилині голом відзначився Амбросій Чачуа.

Таким чином, підопічні Владислава Лупашка вийшли до 1/8 фіналу Кубка України. Свого суперника на цій стадії “Карпати” дізнаються після проведення жеребкування. Базова дата матчів – 30 жовтня.

Наступний поєдинок “Карпати” проведуть 26 серпня на виїзді проти ЛНЗ в рамках 4-го туру УПЛ.

Того ж дня “Чорноморець” завітає в гості до “Лівого Берега”.