Катерина Тишкевич вперше за два роки влаштувала фотосесію і показала, як змінилась

Головна Сторінка » Катерина Тишкевич вперше за два роки влаштувала фотосесію і показала, як змінилась

Українська акторка 29-річна Катерина Тишкевич вперше за два роки влаштувала зйомку.

У своєму Instagram кінозірка виклала кадри, на яких позувала в принтованій сукні. Образ доповнила мінімалістичними прикрасами, ніжним макіяжем і розпущеним волоссям.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 42-річна Лілія Ребрик на пізньому терміні вагітності влаштувала “нескромну” зйомку

“Дуже важко було наважитися на фотосесію після дворічної паузи. У мене в телефоні навіть селфі жодного нормального немає за останній час. Все якось не в ресурсі. Все в якомусь неприйнятті себе. А тут ще й нові шрами на тілі додались. Але зі стусаном під дупу від психолога, з підтримкою цієї ініціативи моїми дівчатами – все вдалося”, – зазначила Катерина.

Чоловік акторки – Валентин Томусяк – підтримав кохану. Він написав: “Моя сильна дівчинка, мій боєць, моя “капітан Марвел”. Кохаю тебе!”.

Нагадаємо,акторка понад 10 днів перебувала у важкому стані у реанімації з сепсисом. 2022 року Катерина зізналась, що страждає від сильного головного болю. Під час повномасштабної війни хвороба почала прогресувати, знаменитість не могла підвестися з ліжка. Виною недугу акторки є порушення біохімії мозку, що викликана родовою травмою. Тривалий час Тишкевич лікувалася в Україні, а згодом полетіла на Балі, де провела пів року.