fbpx

Кім пояснив, кому краще евакуюватися з Миколава

Головна Сторінка » Кім пояснив, кому краще евакуюватися з Миколава

З Миколаєва постійно курсують евакуаційні автобуси. Частина людей залишає місто. Однак є жителі, які вже повертаються.

Кому саме варто залишитися в Миколаєві, назвав очільник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім в ефірі “5 каналу” 7 липня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Миколаївщині чекають на важке озброєння для наступу Кім

“Моя думка така: якщо людина має роботу і вона може допомагати своєю роботою, в тому числі своїми податками, ЗСУ, то треба працювати і знаходитися тут. Якщо роботи немає і є можливість перебувати в іншому місці, де безпечніше, то, зрозуміло, краще виїхати”, наголосив він.

Ситуація на півдні України залишається стабільно напруженою. Російські військові намагаються утримуватися на відступних рубежах. Ворог дистанційно обстрілює звільнені українськими захисниками території.

Російські загарбники продовжують нещадно гатити по Миколаєву й області. Зокрема, ввечері 6 липня в Корабельному районі міста через обстріл загорілася суха трав. Про це станом на 8:00 7 липня повідомив Кім.

Уранці 5 липня по Миколаєву російські окупанти знову завдали ракетних ударів. Одразу про декілька вибухів почали повідомляти місцеві Telegram-канали. На місці кількох вибухів величезні стовпи диму та пожежі. Лише згодом у місті пролунала повітряна тривога. Обстрілів зазнало не лише місто, а й два райони Баштанський і Миколаївський.