“Кінець приголомшить українців і росіян”: Портніков дав прогноз щодо війни

Головна Сторінка » “Кінець приголомшить українців і росіян”: Портніков дав прогноз щодо війни

Українці повинні адаптуватись до життя в умовах війни.

Адже якщо в України та Росії будуть ресурси, то війна може тривати і до 2035 року. Таку думку висловив політичний експерт та журналіст Віталій Портников в ефірі “Говорить великий Львів”.

“У воюючій країні люди повинні адаптуватись до реальної ситуації. Люди повинні адаптуватись до війни. Якщо раптом воєнні дії закінчаться дуже швидко, а чим швидше вони закінчаться – тим більш складним буде їхній результат для українського суспільства”, – зазначив він.

Але хай би мир, коли б він не наступив, буде для українців приємним бонусом, додав Портников.

“Адаптуватись та жити у війні для українців – це дуже важливий момент у ситуації, коли мир стає теорією. Колись теорією була війна. Зараз для українських громадян теорія – це мирне життя”, – пояснив журналіст.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Немає жодних передумов для справжньої перемоги – Портніков

Портников також спрогнозував, коли може закінчитися війна.

Український журналіст розповів, як на початку повномасштабної війни він розмовляв із західними партнерами і ті прогнозували, що війна триватиме, як у Сирії. Проте він зазначив, що все залежатиме від ресурсів.

“Ми можемо впевнено говорити про 2033-2035 рік, коли сторони зрозуміють, щодо закінчення ситуації. Але я впевнений, що ресурсів для такої довгої війни не вистачить і вже скоро ми зустрінемось з таким варіантом закінчення війни, який може бути приголомшливим, як для росіян, так і для українців”, – пояснив він.

Портников зазначив, що спочатку українців переконували, що війна скоро закінчиться через неповагу та некомпетентність.

“Я маю на увазі не владу, а тих спікерів, які заспокоювали. Багато хто каже – і добре, бо так ми б з’їхали з глузду. Але я хочу запитати – а яка різниця, в який момент потрапити до психіатричної лікарні? У лютому чи березні минулого року чи лютому-березні 2025 року. Бо коли ми не готові до випробувань – психіка ламається”, – сказав він.

Якщо Росія переможе Україну у війні, найбільше проблем буде для наших країн-сусідів.

У першу чергу для Молдови, яку Росія може окупувати наступною. Таку думку в інтерв’ю TСН.ua висловив військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко.

За його словами, можуть постраждати також Румунія, Польща, Литва, Латвія та Естонія.