fbpx

Кличка хочуть замінити Кулебою – ЗМІ

Головна Сторінка » Кличка хочуть замінити Кулебою – ЗМІ

Головою Київської міської державної дміністрації можуть призначити Олексія Кулебу.

Про це з посиланням на співрозмовників у партії “Слуга народу” пише “Українська правда”

Кулеба зараз працює першим заступником голови КМДА. Його називають головним претендентом на посаду очільника адміністрації за умови, якщо ухвалять закон про столицю.

Посадовця називають компромісною фігурою між Офісом президента і теперішнім головою КМДА, мером Києва Віталієм Кличком.

Водночас джерела в “СН” розповіли, що ухвалити закон у другому читанні буде проблематично через брак голосів. Група “Партія “За майбутнє” поки голосів не дає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кличко розповів, скільки буде коштувати проїзд в Києві

Олексію Кулебі 38 років, закінчив Київський національний економічний університет за спеціальністю “міжнародна економіка”. Кандидат наук з державного управління.

Працював викладачем у Міжрегіональній академії управління персоналом, займався підприємницькою діяльністю. Працював директором столичної фірми “Asper Естейт”, 2019-20 роки – директор департаменту міського благоустрою КМДА.

Рік обіймає теперішню посаду.

У жовтні президент Володимир Зеленський і Кличко вперше за рік зустрілися в ОП. Того ж місяця Комітет з питань організації державної влади рекомендував Верховній Раді ухвалити в цілому законопроєкт “Про місто Київ – столицю України”.

ВР ухвалила документ в першому читанні в 2019 році. Його співавтором є екснардеп від “СН”, діючий міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.