Кличко ініціював відсторонення голови Деснянської РДА Києва через зачинене укриття

Головна Сторінка » Кличко ініціював відсторонення голови Деснянської РДА Києва через зачинене укриття

Міський голова Києва Віталій Кличко звернувся до Офіса президента та уряду, які погоджують призначення та звільнення глав районів столиці, з проханням відсторонити від виконання обовʼязків голову Деснянського району Дмитра Ратнікова.

Відсторонення має діяти на час, поки триває слідство щодо того чи було відчиненим вночі укриття в поліклініці, біля якої загинули троє людей. Про це Кличко повідомив у Telegram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Хто буде покараний?” – свекруха убитої уламком ракети жінки емоційно поговорила із Кличком

За його словами, відстороненим має бути і керівник медзакладу, якого призначала Деснянська райадміністрація.

“Дав окреме доручення главам районів столиці негайно перевірити всі укриття, за роботу яких відповідають голови РДА міста”, наголосив Кличко.

Міський голова Києва 1 червня побував на місці російського ракетного удару у Деснянському районі. За словами Кличка, зараз слідство встановлює, чи було укриття відчиненим та чи були в ньому люди.

За словами очевидців, одне з бомбосховищ у цьому районі під час повітряної тривоги було зачиненим. Прокуратура зараз проводить слідчі дії у медичному закладі.

До поліції доправили охоронця поліклініки Деснянського району Києва, де під час ракетної атаки вночі 1 червня було зачинене укриття. Охоронець мав візуальні ознаки алкогольного сп’яніння.