Кличко повідомив, коли запрацює міст-довгобуд на Троєщину

Головна Сторінка » Кличко повідомив, коли запрацює міст-довгобуд на Троєщину

Київський міський голова Віталій Кличко заявив, що рух автомобільного транспорту Подільсько-Воскресенським мостом повністю запустять у вересні.

Про це повідомила Київська міська державна адміністрація.

За словами Кличка, перевірили сполучення Подільсько-Воскресенського мостового переходу з Троєщиною, де будують дорогу з тунелем для виїзду на вулицю Оноре де Бальзака, із пересадковим пасажирським вузлом.

Там зійдуться трамвайне сполучення, міська електричка та автобусний маршрут.

“Робимо все, щоб рух автомобільного транспорту Подільсько-Воскресенським мостом повністю запустити у вересні”, – заявив Кличко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Балерина на мільярд і родичі-підрядники: журналісти випустили другу серію розслідування про директора Київського метрополітену

Також мер подивився на перебіг робіт з реконструкції транспортної розв’язки на Оболоні – на перетині вулиць Полярної та Богатирської.

За словами Кличка, наразі на новому шляхопроводі влаштовують асфальтобетонне покриття.

“У травні плануємо відкрити проїзд цим шляхопроводом. А всі роботи на об’єкті та біля нього – закінчити до осені”, – заявив мер.

Подільський мостовий перехід будуть понад 30 років. Побудувати його збиралися до 2002 року, але не вистачило коштів.

У 2016 році КМДА перезатвердила проєкт будівництва. У 2019 році Кличко заявив, що за умов належного фінансування потрібно півтора-два роки, щоб запустити автосполучення через Подільсько-Воскресенський міст.

У жовтні 2022 року Київська міська рада виділила на добудову мосту додаткові 183 млн грн з місцевого бюджету. Торік у грудні Подільсько-Воскресенський мостовий перехід відкрили. Зазначалося, що поки він доступний для руху спецтранспорту, автомобілів екстрених служб та одного з автобусних маршрутів.