fbpx

Кличко зробив заяву щодо тотальної евакуації з Києва

Головна Сторінка » Кличко зробив заяву щодо тотальної евакуації з Києва

Повної евакуації з Києва у разі затяжного блекауту не буде.

Можливий лише тимчасовий переїзд деяких жителів у передмістя, заявив мер Києва Віталій Кличко в інтерв’ю “РБК-Україна”.

Він зазначив, що міська влада має бути готовою до різних сценаріїв, зокрема й до поганих. Але “робить все для того”, щоб гіршого випадку не сталося.

“На цей випадок у кожного з нас є алгоритм дій навіть у випадку евакуації. Я не виключаю найгірший сценарій. Повної евакуації не буде. Можливо, часткова, але це не можна назвати евакуацією. Це тимчасовий переїзд людей окремих категорій у передмістя, туди, де можуть бути сервіси”, – сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кличко озвучив невтішний прогноз щодо вимкнення світла у Києві

Мер закликав киян врахувати різні сценарії і бути готовими. За інформацією військових, росіяни планують і надалі завдавати ударів по інфраструктурі України, щоб залякати українців темрявою і холодом.

“Тому прохання мати вдома запас технічної та питної води, запаси їжі, яку можна приготувати чи споживати без електроенергії, теплий одяг, заряджені ноутбуки та павербанки, закачайте офлайн-карти на свої телефони. І у разі поганого сценарію було б добре, якби кожен мав можливість або поїхати до свого будинку в передмісті, де є вода, піч, або поїхати до своїх знайомих”, додав Кличко.

Раніше Віталій Кличко не виключив, що місто внаслідок ударів окупантів може залишитися без води, світла й зв’язку. Заявив, що прораховують усі сценарії реагування.

За його словами, зараз у столиці вже підготували великий запас пального, генераторів, їжі й питної води. Також обладнали пункти обігріву. Очікується, що медичні установи продовжуватимуть працювати.

Generated by Feedzy