fbpx

КНДР пригрозила США й запустила ракети у бік Японії

Головна Сторінка » КНДР пригрозила США й запустила ракети у бік Японії

20 лютого Північна Корея здійснила черговий ракетний запуск у бік акваторії Східного моря.

Влада КНДР використала дві балістичні ракети, повідомило у понеділок Міністерство оборони Японії, передає Kyodo.

“При канцелярії прем’єр-міністра Японії створили екстрений штаб, триває збір інформації”, йдеться в повідомленні.

Снаряди подолали 350 і 400 км відповідно. Перш ніж впасти у води Східного моря за межами японської економічної зони, ракети досягнули висоти 50 і 100 км.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тривожний парад: Кім Чен Ин похизувався небувалою кількістю ядерних ракет

18 лютого Північна Корея провела запуск міжконтинентальної балістичної ракети Hwasong-15 й опублікувала відео. Його показали на державному телеканалі КНДР у неділю, 19 лютого.

Сестра північнокорейського диктатора Кім Йо Чжон на тлі запуску ракети заявила, що попереджає таким чином Сеул і Вашингтон про “відповідь” КНДР на нібито передбачувану ворожість. Її заява та запуск ракети відбулися після того, як Сполучені Штати Америки та Південна Корея запланували найближчими тижнями провести нові військові навчання в регіоні.

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин уперше публічно показав доньку під час випробувань міжконтинентальної балістичної ракети торік 18 листопада. Диктатор разом із 9-річною Кім Чжу Е спостерігали за запуском найбільшої балістичної ракети КНДР на полігоні.

Випробування Північною Кореєю нещодавно розробленої міжконтинентальної балістичної ракети підтвердили, що КНДР має ще одну “надійну й максимально потужну” зброю для стримування зовнішніх загроз, зокрема, від Сполучених Штатів Америки, заявив північнокорейський лідер Кім Чен Ин.

18 листопада КНДР провела випробування міжконтинентальної балістичної ракети. Корейський снаряд упав у винятковій економічній зоні Японії, заявив у п’ятницю прем’єр-міністр країни Фуміо Кісіда. За звичайної траєкторії польоту ракета могла подолати майже 15 тис. км і досягти континентальної частини США.

Віцепрезидентка Сполучених Штатів Америки Камала Гарріс скликала термінові переговори з лідерами Японії, Південної Кореї, Австралії, Нової Зеландії та Канади на тлі нещодавнього запуску КНДР міжконтинентальної балістичної ракети Hwasong-17.

17 листопада Північна Корея вкотре випустила ракету в бік сусідів.

Нещодавні ракетні запуски КНДР були імітацією ударів по Південній Кореї та Сполучених Штатах Америки. Це було зроблено, оскільки дві країни провели “небезпечні військові навчання”, заявила Північна Корея 7 листопада.

Generated by Feedzy