fbpx

Коли Росія “жахливим чином” відчує наслідки санкцій ‒ Дуда зробив прогноз

Головна Сторінка » Коли Росія “жахливим чином” відчує наслідки санкцій ‒ Дуда зробив прогноз

Росія “жахливим чином” відчує на собі наслідки введених проти неї за війну в Україні економічних санкцій.

Вони у багатьох аспектах є ефективними, але їх результати буде видно лише через тривалий період часу. Про це в інтерв’ю Укрінформу розповів президент Польщі Анджей Дуда.

“Я переконаний, що Росія в економічному аспекті жахливим чином відчує на собі ці санкції. Передусім у питанні доступу до передових західних технологій”, ‒ сказав Дуда.

Нині Росія володіє якісним обладнанням тільки тому, що воно імпортується з Німеччини, Франції, США, Японії та інших країн. Тепер, за словами польського лідера, якщо цей імпорт заблоковано, то ремонт буде неможливий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вступ України до Євросоюзу ‒ Моравецький зробив важливу заяву

“Країни, які хочуть допомогти Росії, попри те, що РФ є агресором і знищує інші країни, не мають таких технологій. Отже, це матиме величезний вплив на російську промисловість”, ‒ наголосив Дуда.

Він переконаний, що російські ресурси, особливо фінансові, мають бути заблоковані в усьому світі.

“Вони мають бути спрямовані на відшкодування для України, на відбудову країни. Безумовно, це був би сильний удар по Росії і російських олігархах”, ‒ говорить Дуда.

За його словами, санкційна політика є ефективною тоді, коли долається опір різноманітних скептиків, які хочуть оминати або пом’якшувати санкції. А їхня дія знижується саме через обхід та прогалини у санкціях.

“Я переконаний, що у перспективі кількох років російська економіка жахливим чином відчує ці санкції. Вже сьогодні з’являється інформація про те, що Росії доведеться скорочувати видобуток нафти і газу саме тому, що не вистачає високотехнологічного обладнання, яке необхідне для видобутку і транспортування”, ‒ додав Дуда.

Польща може передати Україні літаки Міг-29 значно раніше, ніж інше озброєння. Українські пілоти майже кожен день літають на них, сказав президент Польщі Анджей Дуда.

Танки Leopard, які союзники пообіцяли передати Києву, будуть передані Україні у березні. Водночас, ще більше країн заявили про свою участь у коаліції щодо передачі танків на потреби Збройних сил України. Про це заявив міністр оборони Польщі Маріуш Блащак після засідання у форматі “Рамштайн” в Брюсселі.

Generated by Feedzy