“Коли урветься терпець?” – Остапчука звинуватили в фейковій допомозі ЗСУ

Головна Сторінка » “Коли урветься терпець?” – Остапчука звинуватили в фейковій допомозі ЗСУ

Шоумен Володимир Остапчук виїхав за кордон, щоб провести концерт. В афіші зазначив, що частину коштів перерахує на потреби української армії.

Блогер Богдан Беспалов обурився черговим виступом ведучого. Заявив, що Володимир подорожує світом, насолоджуючись життям. А гроші від продажу квитків надходять на банківську карту дружини Остапчука Катерини Полтавської.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Молода дружина Остапчука в прозорій білизні показала фігуру

“Насолоджуватися життям і абсолютно відкрито це показувати всій Україні і йому за це нічого не буде. Коли урветься терпець? Коли суспільство обуриться? Коли Остапчук почне відповідати перед народом? Володю, ти кажеш, що ти донатиш, влаштовуєш благодійні вечори. Так яка саме сума йде на ЗСУ? Тому що ти заробляєш, в першу чергу, для себе. Дорогою в Канаду ти можеш заїхати куди завгодно і провести весілля, похорон і все що завгодно, аби тобі заплатили”, зазначив блогер.

Беспалов наголосив, що Остапчуку варто відповісти перед українським народом і пояснити свої виїзди за кордон під час повномасштабного вторгнення.

Раніше Беспалов заявляв, що Остапчук виїхав за кордон, щоб провести церемонію весілля і заробити грошей. Він опублікував відео й написав, що ведучий виїхав за кордон днями “під виглядом благодійності”, а насправді заробляє гроші на проведенні свят.