Колишній головнокомандувач сил НАТО в Європі закликав збільшити допомогу Україні

Головна Сторінка » Колишній головнокомандувач сил НАТО в Європі закликав збільшити допомогу Україні

Російський диктатор Володимир Путін вірить у те, що перемагає.

США та союзники мають переконати його у зворотному – інакше він не зупиниться на Україні. Про це в інтерв’ю LIGA.net заявив колишній головнокомандувач сил НАТО в Європі генерал Веслі Кларк.

На думку Кларка, наразі допомога для України від США перекалібровується. Він вважає, що європейська підтримка має стати більшою й тоді, сподівається він, підтримка Сполучених Штатів відновиться.

“Зараз Путін вірить, що він перемагає. Він не збирається зупинятися, поки не повірить, що програє. Отже, Сполучені Штати спільно з іншими союзниками України повинні змусити його повірити, що він програє”, – наголосив колишній головнокомандувач сил НАТО в Європі.

Він вважає, що це можливо – “потрібно лише надати достатню підтримку”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Декілька країн-членів НАТО і ЄС розглядають можливість відправки своїх військових в Україну – Фіцо

“Якщо Україна хоче досягти успіху, вам слід поводитись так, наче ця війна триватиме ще кілька років”, акцентував він.

Кларк вважає, що у випадку обрання новим президентом США 45-го президента Дональда Трампа той буде прагнути “негайної зустрічі з Путіним”.

Окрім цього, Трамп, вважає він, може схиляти Україну до припинення боротьби та заморозки тої лінії конфлікту, яка є зараз.

“Якщо ви віддасте Росії вже захоплені території, за кілька років Україна опиниться у новій війні. Путін не збирається зупинятися”, – додав він.

В Україні власні запаси боєприпасів можуть закінчитися до червня, а можливо, і раніше.

Тим часом Німеччина шукає у всьому світі боєприпаси для української армії, адже “час працює проти європейських союзників України”. Про це пише Spiegel з посиланням на дані західних спецслужб.

В Індії зберігаються кілька сотень тисяч боєприпасів, однак Берлін тримає перемовини у таємниці, і веде їх через посередників. Все – через позицію Індії, яка бажає зберегти дружні стосунки з Росією.