Колишня дружина Узєлкова вперше розповіла, як пережила три викидні

Головна Сторінка » Колишня дружина Узєлкова вперше розповіла, як пережила три викидні

Колишня дружина В’ячеслава Узелкова Марина Боржемська вперше розповіла, що пережила три викидні.

У інтерв’ю Славі Дьоміну фітнестренерка зізналась, що мала почуття провини, але при цьому проговорювала свої емоції з найближчими.

“Це настільки складно, що ти думаєш, чому саме з тобою це відбувається. Мені було дуже складно обговорювати це з батьками чи з колишнім чоловіком. Я переживала більше за них, аніж за себе. Я намагалася себе зайняти чимось, щоб не думати про це, хоча думки завжди туди повертали. Інколи я плакала у батька на плечі, інколи – у Славіка (ексчоловіка – Gazeta.ua), але я проговорювала, що я відчуваю в той момент. Я говорила, що я ображаюся на інших жінок, у яких все добре. Я говорила чесно і відверто. І я шукала шляхи вирішення питання – якісних лікарів. І всередині постійно був страх. І я докоряла себе за те, що я винна”, – пригадала Марина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дружина Джонсона виклала миле фото коханого з шестимісячним сином

Крім цього жінка назвала причину, чому три рази поспіль вагітність обривалася.

“Ми з лікарями багато говорили. У нас було неправильне генетичне співвідношення зі Славіком, тому через це постійно так відбувалося. Перший раз, коли ти втрачаєш і так чекаєш на дитину, це було дуже болісно. Другий раз я вже знала, що робити: більше говорити, пропрацьовувати. Моя друга вагітність була на великому терміні й третя так само. Я вже відчувала дитину, знала стать. Але я розуміла, що дитина нежива. Я відчувала. І це було дуже складно”, – підсумувала Боржемська.

Марина і В’ячеслав були одружені 22 роки. 2018-го подружжя розлучилося зі скандалом. Боржемська звинувачує колишнього в аб’юзі, небажанні допомагати та бачитися з їхніми дітьми. Узелков всі звинувачення на свою адресу відкидає.