Командувач військ США припустив, що в Україні вже діє британський спецназ

Головна Сторінка » Командувач військ США припустив, що в Україні вже діє британський спецназ

Очільник Командування Сил спеціальних операцій Сполучених Штатів Америки генерал-лейтенант Браян Фентон припустив, що в Україні діють британські спецпризначенці.

Війна стає більш високотехнологічною, тому може виникнути потреба у поповненні загонів кібер-експертами, пілотами військово-повітряних сил (ВПС) або криптологами, розповів він в інтерв’ю агентству AP

“Ці ідеї виникли на основі уроків, винесених з досвіду, отриманого в Україні, в основному очима наших британських партнерів зі спеціальних операцій. Вони не лише зробили це у своїх формуваннях, але й дуже швидко зрозуміли, що їм потрібні інші елементи їхніх об’єднаних сил”, – сказав Фентон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Британська розвідка порахувала “кадировців”

За його словами, британські спецназівці потребували порад пілотів Королівських ВПС щодо експлуатації безпілотників та військово-морського персоналу, “щоб допомогти їм зрозуміти спосіб навігації корабля в Чорному морі”.

У британському Міністерстві оборони відмовилися коментувати ці слова.

Новий наступ Росії на Харківщині є “надзвичайно небезпечним моментом”.

Це тільки підкреслює, що йдеться про необґрунтоване, незаконне вторгнення російського диктатора Володимира Путіна в незалежну, суверенну країну, заявив міністр закордонних справ Великої Британії Девід Кемерон.

У зв’язку з цим він вказав на важливість надання Україні пакета допомоги в розмірі 3 млрд фунтів стерлінгів на рік.