Компресійні гольфи – захист та здоров’я ніг

Головна Сторінка » Компресійні гольфи – захист та здоров’я ніг

Постійне навантаження на ноги може впливати загалом на стан організму, створюючи дискомфорт, больовий синдром та інші проблеми. Тому необхідно будь-якими способами постаратися підтримувати здоров’я вен та додатково покращити кровообіг. Для цього використовують компресійні гольфи, за допомогою яких знімають втому, стабілізують кровообіг та запобігають появі набряків.

Такі аксесуари можуть бути як інструмент лікування або профілактики будь-яких проблем. Вибираючи компресійні гольфи в інтернет-магазині Ortos, необхідно визначитися з видом, додатковими параметрами, характеристиками і навіть розмірами. Якщо є складнощі, консультанти дадуть свої рекомендації та поради щодо покупки.

Різновиди гольфів

Відрізняються дані вироби типом компресії, конструкцією та особливостями застосування, але вони мають довжину до колін. Тому, виходячи з цієї класифікації, можна виділити такі варіанти:

цілісні або з блискавкою (перші зручніше, тому що блискавка підвищує ризик натирання і в цілому не завжди зручні);

мис закритий чи відкритий;

профілактичні та для лікування (від 1 до 4 класу компресії);

моделі для діабетиків (шви відсутні, а основою пошиття є натуральні волокна);

м’яка гумка для фіксації чи силіконовий фіксатор.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як звичка закидати ногу на ногу впливає на жінок та чоловіків

Під будь-які завдання та обставини в результаті буде знайдено оптимальний варіант.

Функціонал та завдання гольфів

Застосування таких виробів дозволяє контролювати тиск, що створюється на ноги внаслідок різних факторів. Відбувається виштовхування крові з ніг вгору, тобто. назад до серця. Кожен гольф має різний тиск, тому варто виділити такі класи:

  1. Профілактика. Ідеальний варіант за відсутності симптомів, але ведення відповідного способу життя та робота підвищують ймовірність проблем у майбутньому. Попереджають венозні розлади і створюють впевненість;

  2. Клас 1. Застосування в ситуаціях, коли надвечір з’являються набряки, в ногах тяжкість, але як тільки вдалося присісти або прилягти, то симптоми проходять. Додатковим показанням є поява судинних зірочок на ногах, а також за наявності поодинокого варикозного розширення вен;

  3. Клас 2. Гольфи застосовуються тоді, коли після нічного сну набряклість не проходить, є розширення у венах та варикозні вузли. Також це профілактика тромбозу;

  4. Клас 3-4. Терапія серйозних захворювань поза чи лімфатичної системи. Тільки лікар може призначити гольф такого класу.

Окремо пропонують гольфи для спортсменів та активних людей, що дозволить захиститися від появи набряків та загалом захистити м’язи від пошкоджень.

Кількість випадків захворювання на варикозне розширення вен зросла у 30-річних людей.

За даними ВООЗ, тепер у світі все більше людей хворіють на цей недуг, які мають тридцять і трохи більше років. Лікарі називають дві причини цього негативного явища. По-перше, це генетична схильність людини. А по-друге, це малорухливий спосіб життя, який призводить до збільшення венозного тиску в ногах.

Gazeta.ua розповіла, що впливає на розвиток хвороби та коли час іти до лікаря.