Конгрес США відхилив усі правки до закону про допомогу Україні

Головна Сторінка » Конгрес США відхилив усі правки до закону про допомогу Україні

Усі поправки до законопроєкту про підтримку України були відхилені в Палаті представників США перед остаточним голосуванням.

Йдеться про поправки, які зменшують допомогу або унеможливлюють її виділення. Про це інформує “Голос Америки”.

Зокрема відхилили поправку конгресвумен Вікторії Спарц, яка пропонувала виключити із законопроєкту положення, які б дозволили Білому дому виділяти Україні зброю безпосередньо зі складів американської армії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Financial Times підрахував шанси на відновлення допомоги Україні від США

Відхилили і поправку конгресвумен Кет Каммак, яка пропонувала скасувати все невійськове фінансування, пов’язане з Україною.

Пропозиція конгресвумен Марджорі Тейлор Грін про те, щоб “кожна суму в доларах у цьому законі була зменшена до нуля” була відхилена також.

Водночас конгресмен Кевін Герн, який пропонував заборонити використання коштів “Фонду підтримки економіки” для виплати пенсій, відкликав поправку сам.

20 квітня Палата представників розглядатиме законопроєкти щодо допомоги іноземним державам. Очікується, що остаточне голосування розпочнеться близько 20:00 за київським часом.

16 квітня спікер Палати представників Майк Джонсон представив чотири окремі законопроєкти щодо допомоги Україні, Ізраїлю, Тайваню та фінансування національної безпеки.