fbpx

Корнієнко пояснив, чому “слуги” відмовили Разумкову в зустрічі

Головна Сторінка » Корнієнко пояснив, чому “слуги” відмовили Разумкову в зустрічі

Фракція “Слуга народу” не погодилася на зустріч із головою Верховної Ради Дмитром Разумковим, тому що вони одне одному вже все сказали.

Про це повідомив голова “Слуги народу” Олександр Корнієнко у Верховній Раді 4 жовтня, пише “Українська правда”.

“Ми щойно поговорили на погоджувальний. Десь був підвищений тон, сутички. Я другим підписав після Арахамії підписний лист. Усе, що можна, ми одне одному сказали публічно й віч-на-віч. Не вважаю, що треба витрачати сьогодні ввечері (4 вересня. – Gazeta.ua) кілька годин, щоб знову обговорювати, що діємо в межах закону, коли треба санкції запроваджувати на “5 колону”, – сказав Корнієнко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відставка Разумкова буде сигналом до дострокових президентських виборів – політолог

Нардеп додав, що за відставку Разумкова зібрали загалом 190 підписів. Але на підписному листі 175. Також у “Слузі народу” перебудовуватимуться, якщо йому дадуть посаду в керівництві Верховної Ради.

Голосувати за відставку Разумкова можуть 5 жовтня, якщо до вечора перевірять підписи нардепів. До кінця тижня це питання парламент розв’яже, заявив Корнієнко.

4 жовтня Дмитро Разумков офіційно запросив народних депутатів фракції “Слуга народу” на зустріч у понеділок, щоб обговорити свою роботу на посаді голови парламенту. Однак дістав відмову.

Раніше депутати від “СН” зібрали підписи за відкликання Разумкова з посади голови Верховної Ради.

Спікер припустився “великої помилки”, сказав президент Володимир Зеленський.

Основним кандидатом на посаду голови ВР “слуги” розглядають Руслана Стефанчука.