fbpx

Космічні польоти 2024 року вже можна забронювати за $50 тис.

Головна Сторінка » Космічні польоти 2024 року вже можна забронювати за $50 тис.

Американська компанія World View початку бронювати польоти за межі атмосфери, які почнуться через три роки. Клієнти злетять на висоту 30 км.

Ціна такого польоту – $50 тис. Перші польоти намічені на початок 2024 року. Типова поїздка триватиме від шести до восьми годин. Туристи зможуть побачити кривизну Землі на тлі темряви космосу. Про це пише видання Space.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Супутник NASA сфотографував марсохід з орбіти Червоної планети

“Ми змінюємо визначення космічного туризму для учасників, створюючи спогади про деяких з найпрекрасніших чудес Землі. Створюючи більш доступний для більшої кількості людей досвід космічного туризму, і сподіваємося дати якомога більшій кількості можливість побачити нашу планету з безпрецедентно нових висот”, – каже гендиректор компанії Райан Хартман.

За словами представників World View, подорож будуть досить плавними і м’якими, щоб вмістити людей різного віку і рівня підготовки.

У World View вже є замовлення на перший комерційний рейс з екіпажем. Некомерційна організація Space For Humanity купила все місця для дебютної місії і заповнить їх цивільними астронавтами, яких вона вибере і навчить.

World View планує злітати з шести місць по світу: Австралія, недалеко від Великого Бар’єрного рифа, Кенія, Норвегія, Амазонка в Бразилії, Монголія, біля Великої Китайської стіни, і Єгипет, недалеко від пірамід Гізи.

За словами представників компанії, політ буде розкішним. Капсула буде мати відкидні сидіння, високошвидкісний інтернет, камери спостереження за Землею і телескопи для визначення зірок, а також інші зручності. На кожному рейсі будуть два співробітника – один буде працювати консьєржем, а інший – оператором і гідом. Подаватимуть страви і напої, в тому числі спеціально розроблені коктейлі.

У повністю надутому стані повітряна куля буде вміщати 481,4 тис. кубів газу. Капсула і парашут будуть багаторазовими.

Астронавтам національного управління США з аеронавтики і дослідження космосу вперше вдалося виростити перець чилі на Міжнародній космічній станції. Хоча зростання плодів в космосі сповільнилося, на перший урожай очікують вже до кінця жовтня, повідомили в блозі NASA.