fbpx

Космічний корабель NASA навмисно зіткнеться з астероїдом

Головна Сторінка » Космічний корабель NASA навмисно зіткнеться з астероїдом

Національне управління США з аеронавтики й дослідження космічного простору готує до запуску космічний корабель, який навмисно вріжеться в астероїд.

У межах місії “Дротик” хочуть перевірити, чи здатний космічний корабель змінити траєкторію астероїда в космосі, повідомляє CNN.

“Місія стартує 23 листопада на борту ракети SpaceX Falcon 9. Її запустять із бази космічних сил Ванденберґ у Каліфорнії”, – ідеться в повідомленні.

Корабель зіткнеться з космічним об’єктом у вересні 2022 року. Зонд попрямує до подвійної системи астероїдів Didymos. Небесні тіла в момент зіткнення перебуватимуть у межах видимості земних оптичних телескопів. Через кілька років астрономи вирахують, наскільки змінилася їхня траєкторія.

Обʼєктами, що зближуються із Землею, є астероїди й комети, орбіти яких перебувають у межах 50 млн км від Землі. Виявлення загрози обʼєктів, які потенційно можуть завдати серйозної шкоди планеті, є основним завданням NASA та інших космічних організацій у всьому світі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Телескоп Hubble зробив унікальну світлину галактик, які “танцюють”

Астронавт NASA показав дивовижні світлини Землі з космосу. Шейн Кімбро періодично фотографує нашу планету з Міжнародної космічної станції. До відкриття літніх Олімпійських ігор астронавт зробив захопливий знімок японської столиці Токіо. А 8 вересня Кімбро зазнімкував вогні східного узбережжя США.