fbpx

“Краще б ногу прострелили”: окупант поскаржився на деградацію у лавах загарбниках

Головна Сторінка » “Краще б ногу прострелили”: окупант поскаржився на деградацію у лавах загарбниках

Військовослужбовець РФ поскаржився на деградацію у лавах загарбниках.

Він хотів би, щоб йому прострелили ногу товариші по службі, аби лише поїхати додому. Перехоплену телефонну розмову 21 травня оприлюднила пресслужба Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Окупант також розповів про втрати, зокрема про про 15 поранених і одного загиблого солдата.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “У мене це не вперше” окупант у подробицях розповів як страчуватиме полоненого

“Тут особливо не надзвонишся, стріляють тут. 15 “трьохсотих”, один “двохсотий”. Та все, деградуємо до х**в, з глузду з’їжджаємо”, сказав він.

Коли його співрозмовниця припустила, що незабаром окупант поїде у відпустку, він заявив, що краще б йому прострелили ногу свої ж товариші по службі, але ті бояться не влучити в “ціль”.

“Та яка там н*уй відпустка. Краще б хто-небудь мені ногу прострелив, я б додому поїхав. Прошу кажуть, ми промажемо, бубончики тобі відстрілемо, ні, так справа не піде. Тут такі снайпера, ї*анешся” поскаржився загарбник.

Українські захисники продовжують знищувати російських загарбників та ворожу техніку.

Зокрема, оператори ССО України влаштували справжнє полювання на противника у Мар’їнці на Донеччині, яка вщент знищена, але смертельно небезпечна для ворога.

Окупанти намагалися ховатися в руїнах, що колись були оселями місцевих мешканців. Відео оприлюднила пресслужба Сил спеціальних операцій в Telegram.

Generated by Feedzy