Кремль хоче взяти оперативну паузу у війні на 4-5 місяців

Головна Сторінка » Кремль хоче взяти оперативну паузу у війні на 4-5 місяців

Країна-агресорка Російська Федерація намагається організувати паузу у війні на 4-5 місяців.

РФ намагається різко знизити інтенсивність бойових дій, зупинивши наступальні дії України і припинивши обстріли/знищення російських тилових баз. Про це написав у Twitter радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

Пауза необхідна Кремлю для переоснащення армії, додаткової мобілізації і навчання, організації нової матеріально-технічної бази, розгортання додаткових потужностей військового виробництва, формування “коаліції втомлених війною” для внутрішнього тиску на суспільства у різних країнах, сказав Подоляк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Підсмажений” комплекс ППО окупантів під Євпаторією показали з супутника

“Для цього використовуються всі ресурси інформаційні, дипломатичні, кулуарні, лобістські”, зазначив радник керівника ОП.

Будь-яка “пауза в інтересах Росії” неминуче призведе до подальшої ескалації, сказав Подоляк.

“Важливо усвідомлювати, що тільки військові поразки Росії на окупованих територіях приведуть нас до реального миру”, резюмував він.

Сили оборони України ведуть наступальу операцію на Мелітопольському напрямку і наступальні дії на Бахмутському, повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

За 568 днів українські воїни знищили понад 270 970 російських окупантів, 8810 броньованих машин ворога, 4599 танків, 315 літаків, 316 гелікоптерів і підводний човен.