Кремль хоче завезти на окуповані території населення з КНДР

Головна Сторінка » Кремль хоче завезти на окуповані території населення з КНДР

Президент країни-агресорки Російської Федерації Володимир Путін вмовив диктатора Північної Кореї Кім Чен Ина відкрити “дипломатичні представництва” у тимчасово окупованих Донецьку та Луганську.

Окупанти хочуть завезти робітників і північнокорейських громадян. Про це повідомив Центр національного спротиву.

Кремль може залучити північнокорейців для для зведення інженерно-фортифікаційної інфраструктури для російських окупаційних військ, повідомили.

“Весною-літом цього року вже були зафіксовані спроби вербування трудових мігрантів до лав окупаційного війська. Тому не виключено, що дані робітничі загони з громадян КНДР будуть застосовані в інтересах російських окупаційних військ”, пише ЦНС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ б’ють російську піхоту, окупанти здаються у полон полковник

Центр національного спротиву нагадує: інформацію щодо незаконного перебування та діяльності іноземців на тимчасово окупованих територіях України можна повідомити через чат-бот.

13 вересня Путін і Кім Чен Ин зустрілися на російському космодромі “Східний” в Амурській області.

Сьогодні у Росії заявили про завершення візиту північнокорейського диктатора. В РФ йому подарували бронежилет і шість дронів.

Якщо Путін просить у Північної Кореї озброєння, це свідчить про великі проблеми у ворога, сказав представник ГУР Андрій Юсов.