Кремль на війні проти України вчить майбутніх генералів

Головна Сторінка » Кремль на війні проти України вчить майбутніх генералів

У армії РФ уже з’явилася значна кількість офіцерів, які здобули бойовий досвід на війні проти України.

З них готуватимуть майбутніх генералів, повідомило 7 грудня Міністерство оборони Великої Британії у Twitter.

“1 грудня у російській академії Генерального штабу розпочався новий набір російських офіцерів. У міноборони Росії заявили, що понад 60% із них мають бойовий досвід. Хоча це не уточнюється, більшість, імовірно, здобули його в Україні”, – сказано в свіжому зведенні британської розвідки.

Росіяни, що навчаються в академії зазвичай мають ранг між майором і генерал-майором. Це еквівалентно генералу з однією зіркою в системі НАТО. Їх виділяють як таких, що мають потенціал для вищого командування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни створюють нові модифікації дронів-камікадзе – розвідка

І хоча значну частину деяких російських фахівців, накшталт пілотів, було задіяно в операціях у Сирії, війна в Україні означає, що бойовий досвід тепер більш поширений серед російських офіцерів середньої ланки.

“Найближчими роками саме вони, імовірно, вплинуть на майбутній напрямок російської армії. А також на те, чи застосовуватимуть вони уроки, винесені з війни в Україні”, – зазначають у британському відомстві.

Восени число запитів у Росії про допомогу для дезертирства з армії зросло на 89% порівняно з літом. Військовослужбовці стали майже вдвічі частіше звертатися по послуги з організації дезертирства зі своїх частин. Ці дані наводить видання The Moscow Times. Зростання кількості випадків дезертирства фіксує також директор правозахисної групи “Громадянин. Армія. Право” Сергій Кривенко.