fbpx

“Кричать: “У нас тато горить і хата” – глухонімому Геннадію Майстренку на лікування важких опіків потрібна допомога

Головна Сторінка » “Кричать: “У нас тато горить і хата” – глухонімому Геннадію Майстренку на лікування важких опіків потрібна допомога

55-річний Геннадій Майстренко із Самгородка на Черкащині перебуває в обласному опіковому центрі. У нього обгоріло понад 30% нижньої частини тіла. Чоловік переніс операцію. Перебуває у важкому стані. На лікування потрібна допомога.

“Це трапилося 14 листопада. Приблизно о восьмій вечора Геннадій розпалював удома твердопаливний котел, – розповідає Gazeta.ua мати Любов Майстренко. – Як і що сталося в кочегарці, ніхто не бачив. Кликати на допомогу син не може, бо глухонімий із дитинства. Невістка була в хаті. Вона також глухоніма”.

Геннадія знайшли його 7-річний і 9-річний сини.

“Діти прибігли до мене босі. Кричать: “У нас тато горить і хата”. Я схопила відро води й до них, – згадує сусідка Людмила Санжаровська. – Геннадій уже лежав у веранді. На ньому горіли залишки штанів і дійшло до светра. Я швидко вилила на нього воду. Викликала швидку допомогу. Лікарі були шоковані побаченим. Перш ніж госпіталізувати, крапали знеболювальне і збивали тиск, бо був 240 на 140. А потім повезли у Смілу. Але в Геннадія не було договору із сімейним лікарем. Тому в опіковий центр його перевезли лише наступного дня, коли ми із сусідкою оформили документи. У магазині нашого села збирають кошти на його порятунок”.

Геннадію зробили операцію з видалення змертвілої тканини. Він у важкому стані.

“У сина 32 відсотки опіків. Почали відмовляти нирки. Дякую лікарю Володимиру Яковичу Красюку, він оперував сина. Каже, стан Геннадія важкий і лікування буде тривалим. Потрібні чималі гроші. Я живу в дочки в Австралії. Переїхала сюди через астму. Лікуюсь у кардіології. Живемо з дочкою та внучкою на зарплату Лілі. Маємо кредити. Що змогли – переказали в Україну, але цього мало. Розмістили ще інформацію в місцевих газетах. Просимо допомоги в небайдужих людей”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Бачила все, як у калейдоскопі” – волонтерці на лікування ока потрібна допомога

Реквізити для допомоги:
картка Приватбанку за № 4149 4991 5661 0352 (двоюрідна сестра Геннадія Майстренка Кучеренко Світлана Василівна).