Кулеба назвав кількість убитих Росією українських спортсменів і розкритикував МОК

Home Новини звідусіль Кулеба назвав кількість убитих Росією українських спортсменів і розкритикував МОК

Російські окупанти вбили 184 українських спортсменів з початку повномасштабного вторгнення.

Дані в своєму Twitter оприлюднив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Донеччині загинув рекордсмен України з паверліфтингу

Також він розкритикував президента Міжнародного олімпійського комітету Томаса Баха за заяви про спортсменів країн-агресорок.

“З лютого Росія вбила 184 українських спортсменів. І тепер пан Бах цитує Еммануеля Макрона, який нібито сказав, що “спорт не треба політизувати”, а до спортсменів з України, Росії та Білорусі потрібно ставитися однаково. Використовувати спорт для відбілювання воєнних злочинів це огидно”, написав Кулеба.

Кількість спортсменів, які ще перебувають у полоні, міністр закордонних справ не уточнив.

Росіяни та білоруси мають брати участь в Олімпіаді-2024 в Парижі попри війну в Україні, вважає президент Франції Еммануель Макрон.

Президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах заявив, що олімпійський рух не має бути роз’єднувальною силою.