fbpx

Кулеба ознайомився з деталями китайського мирного плану

Головна Сторінка » Кулеба ознайомився з деталями китайського мирного плану

Китайський дипломат Ван І показав міністру закордонних справ Дмитру Кулебі деталі мирного плану.

Україні тепер треба проаналізувати деталі, сказав Кулеба під час брифінгу після зустрічі Україна-НАТО-ЄС, передає Gazeta.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Китай готує “мирну угоду” для України чого хоче Пекін

“Він поділився зі мною основними елементами китайського плану миру. Я чекаю з нетерпінням текст. Необхідно вивчити деталі. Коли ми отримаємо цей документ, ми його вивчимо детально і подивимося, які є висновки”, зазначив він.

Міністр наголосив, що для України пріоритетною залишається формула миру президента Володимира Зеленського.

Керівник Офісу закордонних справ ЦК Компартії Китаю Ван Ї анонсував мирну ініціативу з метою припинення агресивної війни Росії проти України. Про це він заявив під час виступу на Мюнхенській конференції з безпеки. Лідер Китаю Сі Цзіньпін збирається 24 лютого, у річницю початку російської війни проти України, виступити з “мирною промовою”. Про це розповів міністр закордонних справ Італії Антоніо Таяні після зустрічі з головним дипломатом Китаю Ван Ї.

Китай утримується від критики Росії після її вторгнення в Україну, проте на саміті G20 в Індонезії Сі Цзіньпін “рішуче виступив проти використання атомної зброї та підтримав деескалацію та припинення вогню”. Він також заявив, що застосування ядерної зброї Росії в Україні є неприпустимим.

Generated by Feedzy