Кулеба закликав міністрів країн ЄС надати Україні більше зброї

Головна Сторінка » Кулеба закликав міністрів країн ЄС надати Україні більше зброї

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав міністрів країн Європейського союзу надати Україні більше зброї.

Він наголосив, що кількість та дальність зброї впливають на тривалість війни. Заяву міністра оприлюднила пресслужба МЗС.

Кулеба звернув увагу міністрів країн ЄС на ескалацію повітряного терору Росії та закликав їх збільшити та прискорити військову підтримку нашої держави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президент Литви закликав ЄС активніше озброювати Україну

“Зміцнення ППО залишається пріоритетом. Patriot, NASAMS, IRIS-T та SAMP-T – це абревіатури, які рятують цілі міста та тисячі людських життів. Закликаю також прискорити постачання артилерійських снарядів, дронів усіх типів і далекобійних ракет із радіусом у 300+ кілометрів”, – закликав він.

Кулеба наголосив, що чим більше снарядів, тим менші втрати; чим довший радіус (йдеться про радіус дії, – Gazeta.ua), тим коротшою буде війна.

Крім цього глава МЗС нагадав про потребу створення спільного простору європейських оборонних індустрій та європейського оборонного хабу в Україні.

У понеділок, 22 січня, президент України Володимир Зеленський провів переговори з премʼєр-міністром Польщі Дональдом Туском, який прибув з робочим візитом в Київ.

Український лідер назвав ці переговори “дуже продуктивними”. Зокрема, Польща надасть Україні новий пакет військової допомоги. Про це Зеленський повідомив у Telegram.

Зеленський з Туском також обговорили і можливості майбутнього спільного виробництва зброї.