fbpx

Кварцяний назвав головні недоліки збірної України

Головна Сторінка » Кварцяний назвав головні недоліки збірної України

Колишній тренер луцької “Волині” Віталій Кварцяний вважає, що гра збірної України ще далека від ідеалу.

Після приходу на посаду тренера збірної Олександра Петракова у збірної вистачає недоліків.

“Три речі, які не сподобались у грі збірної України? Перше. В обороні все ж є нервозність і не вистачає впевненості. Друге. Аж надто багато боротьби виконують півзахисники. І Шапаренко, і Ярмоленко, і Соболь. А Степаненко, само собою, весь час на нозі сидить блокує, перехоплює, виконуючи роботу чистильника як в середині поля, так і в захисті. Вони виконують більше руйнівної роботи, ніж конструктивної, творчої. Якби збалансувати атаку й оборону, то команда була б сильнішою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому Україна переможе Боснію та Герцоґовину

Третє. Збірна багато грає назад. Навіть у першому таймі гри з Фінляндією. Пам’ятаєте, на початку були невпевнені дії, пас назад і перехоплення? Краще йти в обіграш суперника і рухатися вперед. Не вийшло що ж, так тому і бути. Але зате рухатися вперед, а не здавати назад. Ось це хвороба, недолік нашої збірної, який треба викорінювати”, поділився Кварцяний в інтерв’ю FanDay.

12 жовтня Україна буде приймати Боснію та Герцоґовину. Початок гри о 21:45. Звіт про гру та онлайн-трансляцію читайте на нашому сайті.

Збірна України посідає друге місце в групі. Команда Петракова на чотири очки відстає від Франції та випереджає боснійців на один пункт.