fbpx

Кварцяний розповів, чому Ребров не очолив збірну України

Головна Сторінка » Кварцяний розповів, чому Ребров не очолив збірну України

48-річний Сергій Ребров не очолив збірну України, бо не зміг домовитися з “Аль-Айном” про розірвання контракту.

Колишній тренер “Волині” Віталій Кварцяний розповів, як обирали наступника Андрія Шевченка.

“У серпні, коли всі ми зібралися в Києві на виконкомі УАФ, першого ж дня на роль головного тренера національної збірної пропонували кандидатуру Сергія Реброва. Але тоді виникла проблема за умовами контракту з його нинішнім клубом “Аль-Айном”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Павелко пояснив, чому Петракова призначили тренером збірної України

У цій ситуації ніхто не зрозумів, чи продовжить Шевченко угоду з УАФ. Хоч усі присутні члени виконкому й сиділи годин п’ять-шість, проте до чіткої визначеності щодо тренерської теми ми так і не дійшли. Через тиждень, знову зібравшись у столиці в Будинку футболу, усю першу половину дня чекали на звістки щодо Реброва. Думали: ось-ось щось повідомлять. Але минуло понад 10 годин. Ми сиділи на виконкомі УАФ з 15:00 до 02:00.

Ближче до завершення засідання до зали запросили Петракова, про кандидатуру якого ми не знали. Хоча подейкували, що, напевно, запропонують його. Зрештою члени виконкому проголосували за його кандидатуру”, – сказав Кварцяний у коментарі Meta-ratings.

В останньому матчі збірна України перемогла Боснію – 2:0 і забезпечила собі стикові матчі до Кубка світу-2022. Суперник команди Олександра Петракова буде відомий 26 листопада.

Конгрес УАФ підписав контракт із Петраковим до кінця 2022 року. Угода Реброва з “Аль-Айном” чинна до завершення поточного сезону.