Квартиру Зеленського у Криму виставили на продаж

Головна Сторінка » Квартиру Зеленського у Криму виставили на продаж

Окупаційна влада анексованого Криму заявила про намір продати близько 100 українських об’єктів нерухомості, включаючи квартиру президента України Володимира Зеленського.

Зокрема, вже проведено вісім аукціонних процедур з реалізації вкраденої української нерухомості та укладено договори купівлі-продажу на суму понад 815 млн рублів. Про це повідомив так званий спікер держради Криму Володимир Константинов в Telegram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна дронами вдарила по російських кораблях у Чорному морі ISW

“Найближчим часом заплановано продаж близько 100 об’єктів націоналізованого майна. Це житлові приміщення, включаючи квартиру подружжя Зеленських, об’єкти санаторно-курортного призначення, торгові та комерційні приміщення. Від їх реалізації до бюджету Республіки плануються надходження на суму понад 800 млн рублів”, зазначив Константинов.

На відкритих аукціонах розміщені повідомлення про продаж чотирьох житлових приміщень. Від їх реалізації до бюджету Криму плануються надходження на суму близько 27 млн рублів.

Росіяни посилюють терор цивільних на тимчасово окупованих територіях України. Особливу увагу відводять Криму. Там російські спецслужби отримали завдання виявити підпільні мережі українців. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

У Криму російські окупанти змушують людей здавати гроші на армію РФ. Таким чином імітують волонтерство, передає Центр національного спротиву.