fbpx

Кириленко розповів про ситуацію в Авдіївці та Бахмуті: відсоток руйнувань шокує

Головна Сторінка » Кириленко розповів про ситуацію в Авдіївці та Бахмуті: відсоток руйнувань шокує

Російські окупанти фактично повністю зруйнували місто Авдіївка на Донеччині.

Водночас руйнування міста-фортеці Бахмут перевищує 80%, і така ситуація майже по всій лінії фронту. Про це в ефірі телемарафону повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко, передає Gazeta.ua.

“Авдіївка фактично повністю зруйнована. Руйнація нашого міста-фортеці Бахмут перевищує 80%. Фактично по всій лінії фронту приблизно однакова ситуація ворог, не маючи можливості захопити ці міста, застосовує відому тактику “випаленої землі” використовує всі види озброєння, щоб знищувати всю інфраструктуру”, сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Авіація ЗСУ ударила по окупантах, артилерія “досипала”: що вразили

За його словами, активізація російських сил і обстріли, і наступи спостерігається насамперед на Бахмутському напрямку.

“На Авдіївському, Вугледарському напрямках дуже гаряче стало у лютому. Точно можу сказати, що наступ ворога продовжується. Але ті плани, які вони ставлять собі, потім переносять, є такими, що не виконуються. Ми робимо все, щоб не лише зупинити ворога, а й в подальшому звільняти територію Донеччини, яка була окупована з 2014 року”, додав Кириленко.

Російські війська продовжують наступальні дії на сході України. Намагаються прорвати українську оборону на кількох напрямках.

Українські військові відбивають атаки противника та тримають оборону. Про це свідчить карта бойових дій на 22 лютого, яку оприлюднило міноборони Великої Британії у Twitter.

Судячи з карти розвідки країни, війська РФ продовжують штурмувати позиції Сил оборони на Лиманському, Бахмутському та Авдіївському напрямках.

Generated by Feedzy