fbpx

Китай накрила найбільша за останні 40 років повінь: евакуювали 120 тис. людей

Головна Сторінка » Китай накрила найбільша за останні 40 років повінь: евакуювали 120 тис. людей

Китайську провінцію Шаньсі накрила найбільша за останні 40 років повінь. Сильні дощі викликали зсув, унаслідок якого загинули четверо поліцейських.

Негода повністю знищила сільськогосподарські угіддя місцевих жителів і врожай, пише місцеве видання Lfeng news. Влада евакуювала понад 120 тис. місцевого населення. Це дозволило уникнути жертв.

“Повінь пошкодила 27 місцевих вугільних шахт, які наразі тимчасово закрили. Це загрожує нестачею вугілля. За останні кілька днів мобілізували 900 рятувальних команд і понад 100 великогабаритних машин і обладнання”, – йдеться у повідомленні.

Безперервні дощі цьогоріч пов’язані з аномальною погодою по всьому Китаю. На її формування впливають тайфуни, що збільшують температуру на поверхні океану. Повітряний потік на рівні моря стає вологим і збільшує кількість дощової води.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закрили дороги й зупинили вибори: Італію накрила потужна негода

У Греції північні райони острова Евбея, який улітку став одним із епіцентрів масштабних лісових пожеж, зазнали підтоплень. Після сильних злив у декількох містах сталися зсуви ґрунту. Від підвищення рівня води неподалік узбережжя постраждала низка селищ. Дороги місцями перетворились на ріки та стали непроїзними.