fbpx

Кива здав нагородну зброю

Головна Сторінка » Кива здав нагородну зброю

Сьогодні, 18 листопада, народний депутат від “Опозиційної платформи За життя” Ілля Кива здав два нагородні пістолети Glock-19 і АПС та дозволи на їх зберігання працівникам підрозділу контролю за обігом зброї поліції Києва.

Дозволи на право зберігання та носіння нагородної зброї анульовані, повідомили у пресслужбі Міністерства внутрішнії справ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кива, у якого забрали пістолети, матюкався в Раді

“Дозволи на право зберігання та носіння нагородної зброї анульовані відповідно до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 16 листопада “Про позбавлення Киви І.В. відомчих заохочувальних відзнак Міністерства внутрішніх справ України “Вогнепальна зброя”, – зазначаэться у повідомленні.

На підставі зазначеного наказу Міністра внутрішніх справ України було складено висновок про анулювання дозволів Іллі Киви на право зберігання та носіння нагородної зброї, затверджений головою Нацполіції.

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський позбавив Іллю Киву права на нагородну зброю, яку йому видали 2015 року. Відповідний наказ Монастирський підписав 16 листопада.

Підстава “його негідна поведінка та дії, які дискредитують сам факт його нагородження від імені української держави”.

Нагородив Киву пістолетом “Форт-17” калібру 9 мм 20 травня 2015 року тодішній міністр внутрішніх справ Арсен Аваков – “за особливі заслуги у захисті конституційних прав і свобод людини і громадянина, зразкове виконання службового та громадянського обов’язку, виявлені при цьому честь і доблесть”. Пістолет АПС калібру 9 мм.Аваков видав йому 12 лютого 2016 року за такі ж заслуги.