Київське метро збільшить інтервали руху поїздів: відома причина

Головна Сторінка » Київське метро збільшить інтервали руху поїздів: відома причина

Київське метро збільшує інтервали поїздів у пікові години через брак кадрів.

Дефіцит спеціалістів робітничих професій виник у зв’язку з міграцією та мобілізацією. Про це повідомила пресслужба метрополітену.

“Враховуючи поточну кадрову ситуацію, найближчим часом будуть змінені графіки руху поїздів на всіх лініях підземки. Інтервали між поїздами будуть збільшені орієнтовно на одну хвилину в між “пік” та на 45 секунд у “пікові” години”, – йдеться у повідомлені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У “Резерв+” додадуть нові функції: подробиці від Міноборони

У підприємстві пояснили, що “підземка” відчуває гострий дефіцит фахівців робітничих професій, зокрема машиністів електропоїздів – 83 вакансії, електромеханіків – 48, токарів і слюсарів за відповідними напрямами – 161.

“Причинами стали частково вимушена міграція, специфіка професій та мобілізаційна робота. Майже 7% метрополітенівців наразі перебувають у лавах ЗСУ, і їх кількість постійно збільшується”, – йдеться в повідомленні.

У “Київському метрополітені” уточнили, що постійно виконують посилену кадрову роботу із залучення фахівців, зокрема співпрацюють із закладами профільної освіти та міським центром зайнятості.

В Україні діють воєнний стан і загальна мобілізація військовозобов’язаних.

18 травня набув чинності закон про мобілізацію. До 16 липня усім військовозобов’язаним, призовникам та резервістам віком від 18 до 60 років необхідно оновити свої дані через Резерв+, у ЦНАПі чи в ТЦК, повідомило Міноборони.