Леонардо Ді Капріо освідчився молодшій на 24 роки моделі – ЗМІ

Головна Сторінка » Леонардо Ді Капріо освідчився молодшій на 24 роки моделі – ЗМІ

Голлівудський актор 49-річний Леонардо Ді Капріо ретельно приховує особисте життя. Тож у якому статусі перебуває знаменитість можна дізнатися лише з кадрів папараці.

Цього разу чоловіка помітили у компанії італійської моделі 25-річної Вітторії Черетті. Пара відвідала мексиканський ресторан у Лос-Анджелесі, пише Page Six.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 48-річна оперна співачка Гребенюк вперше виходить заміж

На безіменному пальці жінки виднілась масивна каблучка. Актор не коментує ситуацію, але раніше Вітторія не з’являлась на публіці з такою прикрасою.

#LeonardoDiCaprio and Girlfriend #VittoriaCeretti Spark Wedding Rumours After Model Spotted With Ring on Her Finger in Los Angeles (View Pics) #Hollywood #LeonardoDiCaprioGirlfriend @LeoDiCaprio https://t.co/qa33v0YGEB

LatestLY (@latestly) March 27, 2024

Звичка актора зустрічатися з моделями, молодшими 25 років, вже стала приводом для жартів. Після розриву у 2021 році з манекенницею Камілою Мороне, якій саме мало виповнитися 25, актора встигли записати у кавалери до кількох моделей.

Найбільше чуток ходило про його роман із Джіджі Хадід. Водночас Ді Капріо продовжував з’являтися на публіці в компанії молодих красунь.

З Черетті актора вперше побачили минулого літа. Їх сфотографували на танцмайданчику у клубі в Ібіці. Відтоді вони часто виходять у світ разом.